U kunt onze diensten meevieren als “Kerk Radio” of als “Kerk TV” vanaf onze website https://www.gkherwijnen.nl

5 juni                                                                Pinksteren
9.30    ds. H.G.W. Groot Karsijn                      voorbereiding op het Heilig Avondmaal
18.30  ds. M. Kollenstaart                                themadienst “Vurig op weg”
Collectes, 2e: Stichting Messias belijdende Joden

12 juni                                                               jeugdkerk in het ijsclubgebouw
9.30    ds. H.G.W. Groot Karsijn                       Heilig Avondmaal
15.00  ds. H.G.W. Groot Karsijn                       voortzetting H.A. in Avondlicht
18.30  ds. H.G.W. Groot Karsijn                       voortzetting H.A.
Collectes, 2e: algemeen diaconaal werk, H.A. Noodhulp in Jemen

16 juni                                                               in Avondlicht
15.00  ds. J. Hogenhout, Meteren en Est         

19 juni                             
9.30    ds. D.C. Hellinga, Urk                           
18.30  ds. Henk Reinders, Driebergen              jeugddienst
Collectes, 2e: Noah's Ark Kinderhuis

26 juni                             
9.30    ds. Jac. Griffioen, Nieuwleusen  ds. D.C. Hellinga, Urk  
14.30  Sharon en Gilbert                                  Compassion-tentdienst
18.30  ds. H.J.K. Gierkink-van Geerenstein, Giessen       
Collectes, 2e: Open doors

3 juli  
9.30    ds. H.G.W. Groot Karsijn                      kinderdienst, waarna koffie drinken
18.30  ds. M.J. Kollenstaart-Muis, Goudriaan       
Collectes, 2e: Mensenkinderen

10 juli                                                               jeugdkerk in het ijsclubgebouw
9.30    mevr. J.M. de Bruin, Molenaarsgraaf     
18.30  ds. H.G.W. Groot Karsijn                    
Collectes, 2e: Youth for Christ

17 juli                               
9.30    ds. H.G.W. Groot Karsijn                      
18.30  ds. R.J. van Amstel, Rotterdam                
Collectes, 2e: zending

24 juli                        
9.30    ds. J. Breure, Zwijndrecht                    
18.30  ds. D. Westerneng, ’s-Gravenpolder/Baarland      
Collectes, 2e: werkgroep Dorcas

31 juli                               
9.30    ds. F.W. van IJsseldijk, Tiel                  
18.30  ds. E.P. van der Veen, Oldemarkt       
Collectes, 2e: Siriz